İletişim Bilgileri

TNO TEKNOLOJİ EKOLOJİK HAVUZ SİSTEMLERİ

  • Yetkili Kişi: MERVE BAŞÇİVİ AKKAYA
  • Telefon numarası: +90 (212) 444-78-66 dahili no 2, 090(212)2884424
  • Adres: Bestekar Şevki Bey Cad. Arzu Sok. No:1/6 Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

TNO Teknoloji olarak ekolojik havuz sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Havuzların biyolojik ve fiziksel temizliğiyle ilgili ,son teknoloji çözümler sunuyoruz.
Tuzlu Su Dezenfeksiyon Sistemi ile pH düşürücü hariç kimyasal kullanımınız son bulacaktır. Havuzunuz her daim %100 sağlıklı ve ekolojik olacaktır. Zamandan ve işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar. Havuzun keyfi size kalır.

Havuzlarınız insan gözünün hissetmeyeceği oranda tuzlu olacaktır. Yüzücüler tatlı suda yüzdüklerini hissedeceklerdir. Bildiğiniz gibi tuz doğadaki en iyi dezenfektanlardandır. Ek olarak tuzdaki iyodin cilt için çok yararlıdır. Ayrıca çocuklarınız için kaldırma kuvveti sayesinde daha eğlenceli bir ortam yaratırsınız.
TNO TEKNOLOJİ olarak İspanyol BSV Tuzlu Su Dezenfeksiyon Sistemlerinin Türkiye ana ithalatçısıyız. Ürünlerimiz Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı onaylıdır. Teknik Servis ve yedek parça hizmeti tarafımızdan verilmektedir. Sanayi Ticaret Bakanlığından onaylı ‘'Satış Sonrası Hizmet ve Garanti Belgesi’‘ ile çalışmaktayız.

Havuz dip temizliği ise artık çok kolay ve ekonomik. Ana ithalatçısı olduğumuz Smartpool Havuz Robotlarımız tüm tipteki havuzların dip temizliği için en iyi çözümü sunmaktadır.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: MERVE BAŞÇİVİ AKKAYA
Web Sitesi: http://tnoteknoloji.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: TNO TEKNOLOJİ EKOLOJİK HAVUZ SİSTEMLERİ
Adres: Bestekar Şevki Bey Cad. Arzu Sok. No:1/6 Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (212) 444-78-66 dahili no 2, 090(212)2884424
Web sitesi: www.tnoteknoloji.com